ارائه خدمات الکترونیکی در سامانه شهروند سپاری

شهرداری‌ها برای کاهش حضور فیزیکی مراجعه‌کنندگان در روزهایی که کرونا شایع شده است، مسئولیتی دارند و یکی از مسئولیت‌های اجتماعی آنان فراهم کردن زیرساخت‌های ارائه خدمات الکترونیکی در قالب میز خدمت الکترونیک است تا نیاز به حضور فیزیکی در سطح جامعه به حد قابل توجهی کاهش یابد.
شهردار منطقه یازده با بیان این مطلب که در پی شیوع ویروس کرونا و با توجه به تعطیلی های پیش رو نقش و مسئولیت اجتماعی شهرداری‌ها برای جلوگیری از بروز تجمع مردم در این نهاد پر رفت و آمد، بیشتر از گذشته احساس می شودگفت: حفاظت از جان و سلامت شهروندان و کارکنان شهرداری یک وظیفه ملی و شرعی می باشد.
 
برزگر با تاکید بر رعایت موارد ایمنی و بهداشتی در محیط کار و لزوم حفظ سلامت شهروندان و کارکنان گفت: ارائه خدمات الکترونیکی در راستای عینیت بخشیدن به حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع شکل گرفته است و می‌تواند نقطه عطفی در جهت تسهیل در خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان باشد.
برزگر ا فزود: در راستای کاهش تردد و حضور ارباب رجوع، از این پس برخی خدمات شهرداری منطقه یازده در قالب میز خدمت و به شکل الکترونیکی ارائه شود.
وی با بیان این مطلب که شهروندان می توانند در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سامانه شهروند سپاری از انواع خدمات الکترونیکی از قیبل درخواست پایان کار عدم خلافی به صورت رایگان بهره مند شوند گفت: کاهش هزینه‌ها، افزایش سرعت در انجام امور و رضایتمندی شهروندان از قابل توجه‌ترین اهداف مورد نظر اجرای راه‌اندازی سامانه شهروند سپاری و میز خدمت الکترونیکی امی باشد.
لازم به ذکر است که شهروندان می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی eshahr.shiraz.ir مراجعه و از این خدمات بهره مند شوند.۱۳۹۹/۰۸/۲۶
منبع : شهرداری منطقه یازده شیراز
بازدید ها : ۲۰۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید