بازدید مدیران شهری از بوستان سایه شهردار شیراز:بوستان سایه یکی از زیباترین پارک های شیراز است

مهندس اسکندرپور شهردار شیراز به همراه جمعی از شهرداران مناطق،رییس و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس از بوستان سایه دیدار و از نزدیک روند اجرای امور، طراحی، فضاسازی های تخصصی، معماری های خاص فضاهای طبیعی و عملیلت عمرانی این پروژه بزرگ تفریحی گردشگری را تماشا نمودند.
مهندس اسکندرپور شهردار شیراز بوستان سایه را یکی از زیباترین پارک های شیراز دانسته و گفت: زندگی شهرنشینی بخصوص زندگی در کلانشهرها با وجود ساختمان های کوچک آپارتمانی محدودیت هایی برای شهروندان ایجاد کرده است که منجر به کم تحرکی می شود.
وی افزود: با ساخت، تجهیز و افزایش بوستان ها می توان تا حدودی نقصان فضاهای زیستی و کمبود المان های طبیعی در زندگی شهروندان کلانشهرها را جبران نمود.
شهردار شیراز محیط کوهستانی، هوای پاک، وجود المان هایی نظیر دریاچه و آبشار وجود کارگاه‌های و فضاهایی برای صخره نوردی، زیپ لاین، کوهنوردی، دره نوردی و اسلک لاین در بوستان سایه را موقعیت مناسبی برای تفریح، تجدید قوا و لذت بردن از طبیعت دانست و از مهندس برزگر و کارکنان شهرداری منطقه یازده برای ایجاد چنین فضای زیبا و کاربردی در شرق شیراز قدردانی نمود.
 مهندس برزگر شهردار منطقه یازده نیز در طول این بازدید، ضمن تشریح نقشه بوستان سایه به توصیف چگونگی اجرای عملیات عمرانی بر روی سازه های طبیعی چندین هزار ساله کوهستانی پرداخت و بخشی از سختی ها و مشکلات کار در فضای طبیعی را شرح داد.  وی همچنین فرصت های سرمایه گذاری و پتانسیل های این پارک در بخش گردشگری و ورزشی را به حاضرین یادآور شد.

منبع : شهرداری منطقه یازده شیراز
۳۰۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است