در آستانه مهرماه ایمن سازی منطقه یازده در دستور کار ویژه قرار گرفته است

مهندس برزگر شهردار منطقه با بیان این مطلب که  در آستانه مهرماه ایمن سازی منطقه یازده در دستور کار ویژه قرار گرفته است گفت:ایجاد  افزایش امنیت شهروندان در هنگام تردد در حوزه های شهری از مهمترین برنامه های ما می باشد.
وی یادآور شد: برای رسیدن به شهر انسان محور که مهمترین خواسته مهندس اسکندرپور شهردار شیراز می باشد، می بایست امنیت و سهولت تردد شهروندان و عابران پیاده تأمین شود.
مدیر منطقه یازده خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک بودن مهرماه و فصل بازگشایی مدارس، امنیت تردد دانش آموزان به شدت مورد توجه قرار دارد که در این راستا لیستی از موارد مورد نیاز جهت ایمن سازی مدارس، از سوی منطقه یازده تهیه و برای اجرا به اداره کل مهندسی و ایمنی و ترافیک ارسال شده است.
وی افزود: در لیست مذکور مدارس افسر معدل،حضرت معصومه(س)، امام خمینی(ره)،شیخ کلینی، زمان ثانی، امام حسن مجتبی(ع)، امام جعفر صادق(ع)، حضرت زینب، شهید حسین فهمیده، آمنه بنت وهب، پاسداران، امام سجاد(ع)و نرجس نیاز به تیپ ایمنی ترافیک دارند که امیدوارم این موارد به سرعت مورد بررسی و اجرا قرار گیرد.
لازم به ذکر است که هرساله همزمان با فرا رسیدن مهر ماه و بازگشایی مدارس، ساماندهی و مناسب سازی نقاط حادثه خیز در مقابل مدارس سطح شهر توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز و با همکاری مناطق یازده گانه شهرداری شیراز انجام می شود.


 

منبع : شهرداری منطقه یازده شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است