شهردار منطقه یازده شیراز: شناخت نقاط ضعف و مشکلات گذشته می تواند باعث پیشرفت در آینده شود

مهندس برزگر در مراسم تودیع و معارفه بازرسان شهرداری منطقه یازده ضمن تبریک به مناسبت آغاز دهه جدید انقلاب گفت: پیشرفت و بالندگی ملت یکی از مهمترین اهداف انقلاب است و امیدوارم در دهه جدید انقلاب، علاوه بر سایر اهداف به این مهم نیز دست یابیم.
شهردار منطقه یازده با اشاره به این مطلب که شناخت نقاط ضعف و مشکلات گذشته می تواند باعث پیشرفت در آینده شود اظهار کرد: نیازمند این هستیم تا مسائل و مشکلات سالهای قبل را بدانیم و در رفع آنها با جدیت بکوشیم که خوشبختانه مهندس احمدی، خوش فکر، خوش اخلاق و کمک کننده بود و ما با اعتماد کامل خیلی از مشکلات را به ایشان می سپردیم.
این مقام مسؤول با بیان این مطلب که خوشبختانه در سالهای گذشته منطقه ما جزو مناطق برگزیده بوده است گفت: در حال حاضر مهمترین معضل ما اصلاح روش های برگزاری مزایده ها می باشد و می بایست برای ساده تر شدن فرایندها، روش های برگزاری مزایده و مناقصه از نظر محتوایی نیز تغییر کند.
معاونت بازرسی نیز در این مراسم یادآور شد: یکی از مهمترین و چالشی ترین مسائلی که در تمام مناطق، معاونت ها و سازمان های شهرداری  با آن روبرو هستیم بحث نظارت است.
 اسماعیلی خاطرنشان کرد: برای روبرو شدن با این چالش، در نظر گرفته ایم که در هر حوزه ای، یک نیروی توانمند مستقر کنیم.
وی با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع در ادارات و سازمان ها گفت: خوشبختانه در منطقه یازده موضوع تکریم شهروندان به شکل مناسبی مورد توجه قرار گرفته است و فضای اختصاص یافته به مراجعان و شهروندان به شکلی طراحی شده که هر شخصی به محض ورود، احساس مورد احترام قرار گرفتن می کند.
معاون بازرسی شهرداری شیراز  تصریح کرد: در راستای صیانت از حقوق شهروندان، در نظر گرفته ایم افرادی که با مردم رفتار خوب و شایسته ای دارند شناسایی و تقدیر شوند. همچنین افرادی که سنگ اندازی یا بداخلاقی دارند نیز شناسایی و از طریق کمیته انظباطی و تخلفاتی با آنها برخورد قاطع انجام شود.
اسماعیلی با اشاره به بازدید پیاده مدیران از مجموعه تحت نظارت خود گفت: تجربه نشان داده است، زمانی که مدیران به شکل پیاده از مناطق زیر مجموعه خود عبور می کنند، بهتر می توانند با شهروندان مراوده و مشارکت داشته باشند و  مشکلات، کاستی ها و موانع موجود در مناطق نیز بهتر شناسایی و برطرف می شود.
لازم به ذکر است که در پایان این مراسم روح الله حامدی به عنوان مسؤول جدید بازرسی منطقه معرفی شد و ضمن تشکر و تقدیر از مجید احمدی، مدیر سابق بازرسی منطقه یازده با وی تودیع انجام شد.
 
 

 

منبع : شهرداری منطقه یازده شیراز
تعداد بازدیدها : ۷۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است