شهردار منطقه یازده: اگر کارها به عقب بیفتد ممکن است خسارات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشند

مهندس برزگر، شهردار منطقه یازده با بیان این مطلب که اگر کارها به عقب بیفتد ممکن است خسارات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشند گفت: در ایام پیش از عید شهرداری های مناطق درگیر کارها و پروژه های زیادی هستند که هر کدام از آنها از اولویت های خاصی برخوردار بوده و مستلزم دقت، سرعت و تمرکز بالایی می باشند.
وی افزود: می بایست برخی کارهای غیر ضروری یا دارای اولویت کمتر به زمان های کم ترافیک کاری اختصاص یابد و به امور مهم و اولویت ها با سرعت بیشتر و خارج از بروکراسی اداره رسیدگی شود.
مهندس برزگر افزایش و بهینه سازی روشنایی در پیاده روها و معابر شهری را یکی از راههای ایجاد امنیت برای شهروندان دانست و توضیح داد: مسائلی که با جان و مال و امنیت مردم رابطه دارد باید در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گرفته و خارج از پروسه های دست و پاگیر اداری بررسی و اجرا شوند.
وی  خاطرنشان کرد: در حال حاضر اجرای نورپردازی در تقاطع فیض به بلوار نصر ،کوچه نانوایی کشاورز، تقاطع شهدای پدونک، بلوار حسن زاده و بخش هایی از مولوی و سرداران را در دستور کار قرار داده ایم که به زودی با مشارکت اداره برق منطقه یک این پروژه ها شروع می شوند.
مهندس کدخدایی رییس اداره بهره برداری برق منطقه یک شیراز نیز در این جلسه در پاسخ به سخنان مهندس برزگر توضیح داد: در حال حاضر پیمانکار پروژه فوق مشخص شده، چراغ و پایه های چراغ نیز خریداری و در حال انتظار مجوزهای لازم برای  نصب پایه‌ها می باشیم.
مهندس کدخدایی جمع آوری تمام ریسه های نور را که به شکل غیر متعارف در سطح شهر یا برخی ساختمان ها نصب شده بودند از جمله برنامه های اداره برق شیراز دانست و گفت: از ابتدای سال 97 تا کنون 330 میلیون تومان در بحث توسعه و افزایش روشنایی شهری هزینه نموده ایم و برای تکمیل و ادامه این طرح، مبلغ140  میلیون تومان دیگر نیز درخواست اعتبار داده ایم.

منبع : منطقه یازده
تعداد بازدیدها : ۵۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است