مراسم تودیع و معارفه معاون مالی و اقتصادی منطقه

شهردار منطقه یازده:
موفقیت باید در ایجاد شرایط مناسب برای مردم است
 
 شهردار منطقه یازده در مراسم تودیع و معارفه معاون مالی و اقتصادی گفت: مهندس بابایی انسان بسیار توانمدی است که به بهترین شکل ممکن کارشان را انجام دادند و در زمان همکاری با منطقه همیشه بودجه به موقع بسته می شد و کارها به صورت روتین و در روالی مناسب و صحیح پیش می رفت.
مهندس برزگر با اشاره به این مطلب که وقتی برای یکدیگر آرزوی موفقیت می کنیم به معنای موفقیت در زندگی شخصی یا مادی نیست بلکه موفقیت را در ایجاد شرایط مناسب برای زندگی مردم می دانیم.
وی توضیح داد: شخصی که می‌تواند وضعیت کاری خودش را بهبود بدهد یعنی به موفقیت رسیده و اگر کسی مسؤولیت های اجتماعی اش را به خوبی انجام دهد خود به خود موفقیت و خیر  و برکت در تمام مسیرهای زندگی اش جاری می شود.
وی خطاب به معصومی معاون جدید مالی نیز بیان کرد : امیدوارم با استفاده از تجربیات شما همانند گذشته، شاهد چابکی و چالاکی مالی در منطقه باشیم.
رییس امور هماهنگی مناطق نیز در این مراسم یادآورشد: در دانش مدیریت، جابجایی مدیران، مسؤولان و کارکنان اساسی برای انتقال دستاوردها، دانش، افکار و ایده های نو است.
دکتر آیسودا گلدهان افزود: ادارات گوناگون با توجه به ویژگی ها و شرایط خودشان نیازهای متفاوتی دارند و شهرداری های مناطق نیز با توجه به قرار گرفتن در بافت های جمعیتی و جغرافیایی مختلف با ساکنان و ارباب رجوع های متفاوتی با سایر مناطق سرو کار دارند. که این گوناگونی به نوبه خود نیازمند وجود تفاوت‌ها و نگرش‌های گوناگونی در بین کارکنان می باشد.
وی با اشاره به آموزه های اسلام در مورد لزوم جابجایی هایی که عامل خیر و برکت برای شهروندان است گفت: با جابجایی کارکنان، افکار و ایده های نو برای رشد و شکوفایی مناطق بیشتر شده و نه تنها موجب افزایش رضایت شغلی می شود. بلکه از فرسودگی های شغلی که ناشی از رکود و یکنواختی است پیشگیری می کند.
در این مراسم با مهندس بابایی تودیع و مهندس معصومی به عنوان معاون مالی منطقه معارفه شدند.
 

منبع : منطقه یازده
تعداد بازدیدها : ۸۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است