دیدار مهندس برزگر شهردار منطقه یازده با سرپرست فرمانداری شیراز جناب اقای احمدی منش

شهردار منطقه یازده شیراز: مشاهدات میدانی موجب اتخاذ تصمیمات آگاهانه تر و بهتری می شود
 
شهردار منطقه یازده به همراه جمعی از همکاران با احمدی منش، سرپرست فرمانداری شیراز دیدار کرد.
 شهردار منطقه یازده با بیان این مطلب که یکی از خدماتی که مدیران رده بالا می توانند به مناطق محروم شهر ارائه نمایند انجام بازدیدهای میدانی و حضور در میان مردم است گفت: آشنایی با مسائل و مشکلات واقعی مردم و ساکنین این بافت ها اولین نتیجه بازدید مسؤولان ارشد شهر و استان است.
مهندس برزگر تصریح نمود: مشاهده مشکلات از نزدیک، درک بهتری از فضای زندگی مردم به مدیران و تصمیم گیرندگان می دهد و این مشاهدات میدانی، در نهایت موجب اتخاذ تصمیمات آگاهانه تر و بهتری می شود.
در این دیدار احمدی منش نیز ضمن ابراز علاقه به شهرداری و خدوم معرفی کردن کارکنان شهرداری عنوان کرد: شهرداری شیراز نیروهای زحمتکش و متخصصی دارد که به خوبی از عهده کارهای شهر در حوزه های مربوطه بر می آیند و مدیران، کارشناسان و متخصصان شهرداری جزو بهترین ها هستند.
 
 وی افزود: این موضوع برای من که حدود بیست سال در شهرداری بوده‌ام و همچنین برای هر کسانی که با فضای شهرداری آشنا هستند روشن و مشخص است و خوشبختانه شورای پنجم نیز به این موضوع توجه دارد.
سرپرست فرمانداری شیراز تصریح کرد: مدیریت شهری باید به سمت و سویی برود که شهر به دست افراد متخصص سپرده شود و کسانی زمام امور را به دست گیرند که از نظر علمی و تجربی توانایی لازم را داشته باشند و بر همین اساس ما عقیده داریم که جایگاه شهرداری در جامعه بایستی تقویت شده و موقعیت آن ارتقا یابد تا در هنگام اقدامات عمرانی و اجرایی، همه ارگان های خدمات رسان دولتی به کمک شهرداری آمده و به کارها سرعت ببخشند چرا که هر چه آنها در این امر پیش قدم تر باشند به طور مؤثرتری می توانیم به مردم خدمت رسانی کنیم.
وی یادآورشد: در کشورهای پیشرفته مدیریت واحد شهری حاکم است و ما نیز باید به همین سمت و سو برویم چرا که در هر کجا و هر زمان که مدیران ارشد با هم هماهنگی بیشتری داشته اند ما شاهد این بوده ایم که عوامل اجرایی در لایه های پایین دستی نیز همکاری بهتری با یکدیگر دارند و طبیعتا حاصل آن پیشرفت و بالندگی خواهد بود.
احمدی منش تأکید کرد: شهرداری کلیددار شهر است و این جایگاه در قانون به خوبی تعریف شده است و با مراجعه به قانون می توان حوزه اختیارات و عمل شهرداری را تقویت نمود تا هر چه بهتر بتواند شهر را اداره کند.
وی درباره شهرداری منطقه یازده شهرداری شیراز گفت: این منطقه یکی از ورودی ها و از مهمترین مبادی شیراز است که بافتی مهاجرپذیر دارد. خوشبختانه تا امروز در این منطقه کارهای خوبی انجام شده است که قابل تقدیر است و برای بهبود وضعیت مردم در این نواحی از شهر، آمادگی خود را اعلام می کنیم.
احمدی منش خاطرنشان کرد: ما نیز در فرمانداری می بایست کمک کنیم و به خصوص در فصل بودجه، هر کاری که از دستمان برمی آید برای مناطق کم برخوردار از جمله منطقه یازده به انجام برسانیم، زیرا توجه به مناطق محروم به خصوص مناطق شرق و جنوب شیراز، در صدر برنامه های ما قرار دارد و می بایست این محلات  کم کم به سمت و سوی محلات نیمه برخوردار حرکت کنند.
 

منبع : منطقه یازده
تعداد بازدیدها : ۵۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است