مهندس برزگر، شهردار منطقه یازده: مناطق همجوار می‌بایست بیشتر با هم در تعامل باشند

شهردار منطقه یازده در مراسم معارفه مهندس کرونی به عنوان همکار مشترک منطقه سه و یازده گفت: مناطق همجوار به دلیل وجود مرز اشتراکی و اشتراک در برخی مسائل اجرایی، زیست محیطی و حتی عمرانی و شهرسازی، می بایست بیشتر  با هم در تعامل باشند.
مهندس برزگر یادآور شد: مناطق سه و یازده نیاز جدی به همکاری و مشارکت در مسائل اجرایی نظیر فضای سبز، مدیریت آب و تأسیسات و همچنین هماهنگی در مسائل مربوط به رودخانه خشک و .. دارند. که منطقه ما آمادگی خود را برای برگزاری جلسات و تعریف ارتباط منطقی بین همکاران و برقراری تعامل در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم اعلام می نماید.
وی با بیان این مطلب که می توانیم از تجهیزات و ماشین آلات همدیگر استفاده کنیم گفت: علاوه بر مسائل عمرانی و اجرایی، ما می توانیم در حوزه منابع انسانی و امور اداری نیز با یکدیگر مشاوره و همکاری داشته باشیم.
شهردار منطقه یازده، توجه به کرامت انسان‌ها را یکی از رموز مدیران موفق دانست و خاطرنشان کرد: کسی که با جان و دل کار می کند باید مورد تشویق و تکریم قرار گرفته و از قدرت، علم و توانایی هایش برای پیشرفت شهر و خدمت به شهروندان استفاده کرد.
مهندس برزگر تأکید کرد: ما قصد نداریم در موضوعاتی که به تخصص سایر حوزه ها مربوط می شود وارد شویم، اما نگاهمان این است که به کارشناسان ترافیک که در منطقه ما هستند میدان دهیم تا ضمن کار و برخورد با مسائل عینی و حقیقی، مشکلات ترافیکی منطقه را بررسی و جهت رفاه و امنیت شهروندان، موضوع را با جدیت پیگیری کنند.  

منبع : منطقه یازده
تعداد بازدیدها : ۵۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است