تاریخ درج : شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲
پیشرفت ۹۰ درصدی بوستان شهدای حج
گشایش بوستان شهدای حج بزودی
 
شهردار منطقه یازده گفت: پروژه ساخت بوستان شهدای حج در زمینی به بزرگی 21 هزار متر مربع در راستای رودخانه خشک حد فاصل پل شهدای پودنک تا ابتدای خیابان آزادگان  پیشرفت 90 درصدی را به همراه داشته است.
 
علی فراشائیان افزود: سنگ فرش، جدول کاری، جداره سازی، نصب پایه های روشنایی، خاک ریزی، چمن کاری، گلکاری، درخت کاری و ..... از جمله کارهای انجام شده در این پروژه است.
 
شهردار منطقه یازده با اشاره به اینکه برای ساخت پروژه بوستان شهدای حج  هشتاد و پنج میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است گفت: مساحت فضای سبز این بوستان بالغ بر هفت هزار متر مربع است که پس از تکمیل مراحل خاکبرداری، خاکریزی و لوله گذاری کار کاشت انواع درخت، درختچه، گلهای فصلی و دائمی و نصب گلدانهای دائم آن به پایان رسیده است.

فراشائیان با بیان اینکه در طرح کلی بوستان شهدای حج موارد گوناگونی از جمله امکانات ورزشی مانند زمین های فوتبال، والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، پیست اسکیت، زمین بازی کودکان، پارکینگ، اتاق مدیریت،  پیاده راه و ..... در نظر گرفته شده است گفت: توجه به مسائل فرهنگی، اجتماعی و انسانی  در راس اهداف ساخت و راه اندازی این بوستان قرار دارد.
 
پیش بینی می شود این پروژه ظرف چند روز آینده به بهره برداری برسد و زیبایی چشم انداز منطقه را دو چندان کند.
 
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
بلوار سرداران _نرسیده به ضلع غربی پل غدیر
37259909-37259903
3759901
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۶/۳۱